TAIPEI CITY, TAIPEI, TAIWAN - 2019/10/26: Two men walking hand in hand at the 2019 LGBT Pride Parade in Taipei. (Photo by Alberto Buzzola/LightRocket via Getty Images)

Kaona, vajza e aktores Adriana Matoshi ka publikuar sonte projektin debutues në muzikë.

“Bompa” titullohet kënga e punuar nga Cricket.

Teksti është shkruar nga reperi Fajt dhe Time Aliu. Për melodinë është përkujdesur Gesko.

Vizuelizimi i këtij projekti tejet të veçantë është bërë nga produksioni Imagine, me producente aktoren Matoshi.