Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës…. 

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan orainfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje në të cilën po duket shumë e thjeshtë.

Por, ajo që bie në sy është ҫanta shumë e shtrenjtë si dhe këpucët e bukura.

Shikoni vet fotografinë më poshtë.

Artikulli paraprakKjo është vajza bukuroshe e Sahide Mustafes
Artikulli tjetërMoti me diell dhe i nxehtë