Aktorja dhe modelja Arjola Demiri ka postuar disa foto tepër provokative në rrjetet sociale.

Aktorja, e cila famën e mori nga karakteri i saj i Çbanës në “O sa mirë” e ku ajo luan rolin e një vajze tropojane.
Arjola shihet në një komode ku ekspozon gjoksin e saj por edhe linjat e saj tepër seksi.

Ajo ka të veshur një fustan të zi për trupi ku theksohen vijat e aktores.

“Dielli shndërron mbi mua, kurse ekipi shndërron në ju”, ka shkruar aktorja në Facebook.