Para pak ditësh, Tayna u kthye në Kosovë nga Amerika ku pati për të performuar por koncerti më pas u shtye për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Aktualisht, reperja është në shtëpinë e prindërve të saj në Prizren ku edhe u ‘izolua’ për ta evituar situatën e krijuar nga pandemia.

Por, ajo sigurisht se nuk rri pa muzikë.

Së fundmi reperja publikoi një freestyle në Instagram.

“Karantinë dhe freestyle”, ka shkruar ajo poshtë videos të cilën ju mund ta dëgjoni më poshtë.

View this post on Instagram

Quarantine and freestyle? #taynachallenge Un edhe fjalt i kom killera talk tough to that bitch I kom dy tri dillerka n’cdo shtet dat’s my bitch Weed maps, deliver, purple haze s’sheh mo hiq Pasoshi ska mo fleta put a stamp on that bitch Lights out Put the mic now Imma spit until I pass out Pass the blunt now Mix it with some reggaeton now Si tu te vas Papi ya no quiero verte Vete atras Argh Call me a dragon I spit fire on the beat Multilingual bitch Can you feel the heat Nese na sheh dije jena gipsopit Ment e tua kurr s’i blejna kshtu qe s’ki nevoj m’i shit hoe Qe sa kesh en South Beach e rrita pak staminen Jom tu ra pi high-it ama ama pak llinen Ai sa her em sheh don me jetu karantinen E kto hala jon ty pyt “Kush e solli Doruntinen?”

A post shared by Tayna (@tayna) on