“Çuna dhe Goca” është kënga më e re nga këngëtarët Kastro Zizo, Eneda Tarifa dhe Robert Berisha.

Kënga është punuar në produksionin “Don production” kurse për videoklipin është përkujdesur Pro Video.

Artikulli paraprakMukvege dhe Murad fitues të Çmimit Nobel për Paqe
Artikulli tjetërTrump kërkon të eliminojë produktet “Made in China”