Kejvina u fotografua me yllin ndërkombëtar.

Kejvina Kthella është ndër modelet më të njohura shqiptare dhe njëherësh shumë e suksesshme.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht sjell fotografi atraktive, duke rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve.

Së fundi, Kejvina u fotografua krah reperit French Montana, teksa ishte veshur atraktive në kostum të kuq.

“S’ka rëndësi sa keq kam dal, përshëndetje French Montana”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Kejvina Kthella shumë shpesh pozon edhe për brende të njohura brenda e jashtë vendit. 

Image

Image

 

 

Artikulli paraprakKovid 19 RMV/ 42 të vdekur, 1.174 raste të reja.Shërohen 811 pacientë
Artikulli tjetërKrerët e DAP-it, takim me kryetarin e OEMVP-së Nebi Hoxha