Kënga zyrtare e Botërorit “Rusia 2018”, tanimë gjendet edhe me videoklip.

“Live it up”, është projekti i Nicky Jam, Will Smith dhe i këngëtares nga Kosova Era Istrefi, të cilët do bëjnë hyrjen e Kampionatit Botëror.

Kënga është me ritme verore, e cila i përshtatet pikërisht një gare të futbollit. Projekti është prodhuar nga top producenti, Diplo.

Këngën mund ta gjeni në të gjitha platformat, përfshirë: Spotify, Itunes, Apply Music.

Artikulli paraprakLazim Destani takon në Dyzeldorf Fituesin e Çmimit Nobël për Paqë, Kailash Satyarthi
Artikulli tjetër6 gjëra që nuk duhet të bëni në kompjuterin tuaj të punës