12:12 | 14 Maj 2021

Kampionati Evropian është shumë afër dhe sot është lansuar kënga zyrtare e kësaj gare.

EURO 2020, i cili ishte paraparë të luhej vitin e kaluar është shtyrë si shkak i pandemisë dhe tani do të luhet më 11 qershor 2021, raporton lajmi.net

Sot është lansuar kënga zyrtare e EURO 2020 që titullohet “We Are The People” me bashkëpunimin mes DJ Martin Garrix, Bono dhe The Edge.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën zyrtare./Lajmi.net/

Artikulli paraprak“Numri i të vrarëve në Gaza dhe plagosja e ekipit të AA-së flasin për sulmet joproporcionale të Izraelit”
Artikulli tjetërQendra e re Klinike, Filipçe: VMRO-ja po keqpërdor pozitën politike