Festa ka filluar për autorin e shumë hiteve.

Sot një nga këngëtarët më të dëgjuar në botë French Montana feston ditëlindjen, dhe festa për moshën e re tashmë ka filluar.

Autori i hitit ‘Unforgettable’ sot mbush 35 vite jetë, dhe urimet nga shokët dhe kolegët nga skena e muzikës nuk kanë munguar, ndër emrat e parë që ka uruar këngëtarin është Drake.

Kanadezi me një foto të publikuar së bashku me French kishte shkruar “Urime ditëlindjen vëlla, shpresoj që po bën festë të ‘çmendur’ ku do që të jesh”.