Ajo është një nga modelet më seksi dhe më të komentuara në rrjete sociale.

Këtë herë ajo ka publikuar masazhet me këngëtarin e njohur Nicky Jam. Ai i ka dërguar një zemër këngëtares në Instadirekt, por komenti që ajo i ka kthyer ishte vërtetë epik.

“Nik si t’kam”,-shkruan ajo, ndërkohë që nuk dihet sesi ka vijuar biseda mes tyre.

 

Artikulli paraprakDhuna në Kuvend, burg për djalin e gjykatëses
Artikulli tjetërGjuha shqipe në Maqedoni meriton më shumë hapësirë