Më datë 8 qershor rreth orës 13 e 55 minuta, person i panjohur ka tentuar që veturën e tij ta parkoj në hyrje të Stacionit policorë Tetovë, pasi që nga ana e pjesëtarit të policisë i njëjti është paralajmëruar, që të mos e parkohet në atë vend, personi ka filluar ti kërcënohet pjesëtarit të policisë, personi është arrestuar dhe është konstatuar se bëhet fjalë për personin me iniciale F.Sh. 29 vjeçar nga fshati Tearcë-Tetovë.

Pas zbardhjes së plotë të rastit, ndaj personit të lartpërmendur do të iniciohen padi adekuate.

Artikulli paraprakCana për Vokrrin: Jam rritur duke më treguar babai se si keni qenë zëri e një kombi
Artikulli tjetërXhaka ngushëllon familjarë e kolegë të Fadil Vokrrit