Moti në Maqedoni sot do të jetë me diell dhe i nxehtë. Në orët e pasdites do të ketë vranësira mesatare dhe reshje lokale të shiut.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri 16 gradë ndërsa ajo e ditës prej 25 deri 32 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë prej 14 deri 35gradë Celsius.

Artikulli paraprakPas 7 viteve shkëputje, Shakira u rikthehet turneve
Artikulli tjetërNeymar shpërthen në lot kur e sheh shtëpinë e tij të fëmijërisë ku u rrit si i varfër (VIDEO)