Afërdita Dreshaj po shijon jetën martesore me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl.

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj në qershor të këtij viti i dha fund beqarisë duke u martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl, shkruan lajmi.net

Kështu ajo tashmë në rrjete sociale nuk heziton të tregojë momentet e lumtura që po kalon me burrin e saj.

“Dashuria ime është këtu”, shkruan ajo teksa shfaqen duke drekuar së bashku.

Afërdita njihet për lidhjet e saj të dashurisë e cila po ashtu një kohë të gjatë ishte në lidhje me artistin nga Maqedonia, Shpat Kasapin.

Nga ana tjetër, ajo ka paralajmëruar rikthimin e saj në muzikë.