Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa nuk ndahet për asnjë moment nga i dashuri i saj, Isaac Carew.

Pas ribashkimit, Dua ka publikuar imazhe dhe video të llojllojshme së bashku me të, e cila është tejet e dashuruar, shkruan lajmi net.

Edhe kësaj radhe, Lipa ndau një imazh me ndjekësit teksa e ka fotografuar nga makina të dashurin e saj: “Zemra ime, djalë engjull”, shkruan ajo.

Dua në profilin zyrtar në Instagram, ka bërë të ditur se nesër vjen në Kosovë për festivalin e madh “Sunny Hill”, që mbahet me 10, 11 dhe 12 gusht.

Mbase edhe i dashuri i Duas do jetë në Prishtinë bashkë me artisten…