Serialit mund t’i vijë fundit edhe disa javë, por duket se aktorët kanë kaluar kohën më të mirë duket xhiruar serialin e “HBO”.

Karakteret e “Game of Thrones” janë përfshirë në betejën e hidhur për “Fronin e Hekurt” që nga fillimi i serialit, por prapa skenave, edhe personazhet më serioze dinë se si të argëtohen, shkruan TheSun.

Edhe i tmerrshmi Night King (Vladimir Furdik) pëlqen të qeshet kur kamerat ndalojnë xhirimin.

Aktori sllovak, 48 vjeç, i cili u bashkua në serial në sezonin e gjashtë dhe u vra nga Arya Stark në episodin e të hënës, i shikon botët larg nga alter-ego e tij.

Pjesa më e madhe e prapa skenave në Instagramin e Vladimirit e shfaqin atë duke u veshur për karakterin e keq, që i duhet 5-6 orë për t’u bërë i tillë.

Ndërkohë, Daenerys Taergeryn (Emilia Clarke) tregon se ndërsa Nëna e Dragonjve mund të jetë serioze para kamerave, prapa skenave ajo është gjithmonë e qeshur bashkë me yjet e tjerë.