Khabib Nurmagomedov ka sjell një befasi për fansat.

Khabib Nurmagomedov dëshiron që për këtë fundvit tu sjell fansave një dhuratë të çmuar nga ai.Boksieri i arteve marciale të përziera ka botuar një libër.

Nurmagomedov ka bërë të ditur në rrjetet sociale se ai ka gati librin që do ta tregoj autobiografinë e tij.Libri rreth jetës dhe veprës së tij do të quhet ‘Khabib Time’, ndërsa i ka marr kohë dy vite për ta kompletuar.