Kida po vazhdon pushimet në bregdet.

Nga atje vazhdimisht po i mban afër vetes fansat e shumtë që i ka dhe që e ndjekin nëpër rrjete sociale, si Instagram

Së fundmi i ka publikuar disa imazhe ku shihet në bikini dhe po argëtohet tejet shumë në det.

Kida poashtu po vazhdon turneun e saj dhe po e shijon suksesin e projektit ‘Mas’.