Kida është prej këngëtareve më të suksesshme dhe më të dashura në vend.

Ajo krahas suksese në karrierën muzikore është aktive edhe në rrjetet sociale.

Kida së fundi po qëndron në Romë të Italisë dhe nga atje ka sjellur imazhe të reja.

Edhe këtë herë Kida erdhi e këndshme dhe me shumë stil derisa dukej për mrekulli.

Ndryshe, Kida së fundi shkëputi kontratën me kompaninë ‘On Records’.

Artikulli paraprak“Tokio 2020”, me medalje të prodhuara nga riciklimi i celularëve
Artikulli tjetërMoti sot me diell