Klea ka publikuar këngën e re.

Klea Huta, e cila tash e një kohë është e përqendruar në moderim, i është rikthyer muzikës.

Klea sapo ka lansuar këngën me titull “Dikë si ti”, të vizualizuar edhe me klip, të cilin e punoi Fullmoon Production.

Për tekstin e këngës u kujdes Klea dhe Elgiti, ndërsa Elgiti ishte edhe producent i kësaj kënge.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën “Dikë si ti”, të cilën e interpreton me një zë unik Klea Huta.

Artikulli paraprakJo vetëm Xhaka, mesfushori tjetër drejt largimit, arrin marrëveshje me gjigantin francez
Artikulli tjetërZaev, Dimitrov dhe Osmani më Paris, takohen me Makronin