Këngëtarja Ryva Kajtazi dalë ngadalë po i rikthehet ekranit.

Pasi lindi vajzën, këngëtarja Ryva Kajtazi u largua nga aktivietet muzikore, projektet e ndryshme të cilat dikur i kishte prioritet

Kjo për arsye se zgjodhi të jetë sa më afër familjes dhe të përkushtohet në rritjen e fëmijës.

Por tash kur vogëlushja po rritet, Ryva si duket e ka ndërmend t’i rikthehet studios për të punuar.

Përveç kësaj ajo po takohet tani më shpesh me kolegët këngëtar dhe ishte e pranishme edhe në festën surprizë që iu organizua për ditëlindje moderatorit Labinot Gashit.

Ryva së fundmi madje i ka mirëpritur në konakun e saj disa prej kolegeve me të cilat shihet në një foto në Instastory duke pirë çaj.

Artikulli paraprakNë gjurmë të parave të politikanëve shqiptarë të nxjerrura jashtë vendit, kyçen 5 institucione të huaja
Artikulli tjetërAli, Messi, Jordan e të tjerë, ja kë zgjedhin audienca sportive si më të mirin e historisë