Kourtney Kardashian hoqi të gjitha për fotografinë e fundit.

 Ylli 40-vjeçar nuk befason më për fotografitë nudo, ajo largon rregullisht rrobat për të publikuar imazhet në rrjete sociale, shkruan TheSun

Fotografia e fundit e saj u publikua në Instagram, ku ajo shfaqet tërësisht e zhveshur.

Në foto, Kourtney është ulur pranë një pishine, ndërsa të pasmet i kishte kthyer kah kamera.

E ëma e tre fëmijëve, dukej joshëse teksa mbulonte gjoksin me duar, ndërsa flokët e lagura i kishte lëshuar në shpinë.

Kourtney aktualisht po shijon pushimet me fëmijët dhe miqtë e saj në Itali.