Krejt pushojnë, përveç Premierligës

Derisa të gjithë njerëzit anembanë botës pushojnë pas festimeve të Vitit të Ri, Premierliga rikthehet të luaj.

Gjatë ditës së sotme do të zhvillohen tri ndeshje të xhiros së 21-të.

Everton luan kundër Leicesterit nga ora 13:30, Arsenali pret Fulhamin nga ora 16:00 dhe Cardiff luan me Tottenhamin nga ora 18:30.

evn