Njerëzit nga kanali YouTube Lavina kryen një eksperiment të vogël në të cilin ata bënë një vullkan me ndihmën e një numri të madh të fijeve të shkrepësve.

Ata ngjitën me kujdes dhe grumbulluan 40,000 fije të shkrepëses, dhe rezultati përfundimtar mbase nuk ishte ashtu siç e prisnin.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=211&v=zebaA99LlDY&feature=emb_logo

Artikulli paraprakMbulohet Marina Vjollca, publikon foton me shami
Artikulli tjetërShkon në 20 numri i ushtarëve të vrarë në Kashmir nga forcat kineze