Kryetari i komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski mbrëmë ka qëndruar në fshatin Rramanli, ku ka qenë i ftuar në një iftar të shtruar nga banorë të këtij fshati dhe përkrahës të LSDM-së.

Dimitrievski ka qëndruar përkrahë bashkëpunëtorëve të tij dhe banorëve, ku më pas kanë diskutuar edhe për tema të tjera lidhur me shqetësimet dhe kërkesat e banorëve të këtij fshati.

LSDM në këtë fshat të banuar me shumicë shqiptare doli si parti e para në zgjedhjet e fundit. (INA)

Artikulli paraprakLuajti në bastore fitoren e Kosovës, Noizy fiton shumën e çmendur!
Artikulli tjetërMavraj në një lidhje, ja bukuroshja gjermane që ia vodhi zemrën (FOTO)