Këngëtarja shqiptare, Jonida Maliqi është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar.

Ajo këtë vit mori pjesë në Eurovizion, por nuk arrit të hyjë as në 10-shën e parë të këtij festivali, përcjell ORAinfo.Përvec këngës, Jonida është shumë e njohur edhe për stilin e saj unik.

Ajo publikon foto të ndryshme në rrjetet sociale ku shfaqet e veshur me shumë stil.

Se fundim, Jonida ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fusta të gjatë e të bardh dhe të kombinuar me këpucë të kuqe.

Me këtë veshje, Jonida na dëshmuar edhe njëherë se stili i saj është shumë i veçantë dhe lë mbrapa të gjitha këngëtaret dhe modelet shqiptare.