Deputetët në seancën e sotme parlamentare do të kenë mundësi t’i bëjnë pyetje kryeministrit Zoran Zaev dhe ministrave.

Seanca parlamentare për pyetje të deputetëve mbahet çdo të enjte të fundit të muajit.

Artikulli paraprakSeanca kryesore për rastin “Titanik”
Artikulli tjetërCan afër kalimit tek Juventus