Një 26-vjeçar ka ndërruar jetë pas një aksidenti trafiku që ka ndodhur në shtetin gjerman.

Mësohet se bëhet fjalë për Arif Zekaj me prejardhje nga Jabllanica.
26-vjeçari Zekaj jetonte së bashku me familjen në Gjermani dhe ishte vëlla i vetëm i tre motrave.

Aksidenti ka ndodhur ditën dy ditë më parë.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë publike edhe familjarët përmes rrjeteve sociale.