Jehona Dreshaj, motra e këngëtares dhe modeles Afërdita Dreshaj, ka treguar asetin e saj me të cilin është i njohur, gjoksin

E njohur për format e saj të kolme, Jehona hyri në skenën shqiptare më shumë si motra e Afërditës, por tani ajo ka statusin e njërës prej vajzave më seksi tek shqiptaret.

Jehona, në bazë të videove që ka postuar në rrjetet sociale, shihet se është duke i kaluar mirë pushimet në Xhamajka derisa atje ajo është bashkë me shoqërinë e saj.

Ndryshe, Jehona thotë se është juriste me profesion. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/ky-gjoks-i-jehones-befason-xhamajken-629398/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright