Blogerja është e njohur për sensin e saj të shkëlqyeshëm dhe shpesh herë eksperimentues të modës, që nga pantallonat e saj e deri te pjesët me rrjetë që i lënë pak vend imagjinatës.

Të shtunën u kthye në gjërat themelore ndërsa ajo doli për darkë me një palë xhinse të modës me bel të lartë dhe një bluzë.

Jenner, e cila u bashkua me shoqen e saj të ngushtë Anastasia Karanikolaou, bashkoi xhinset e saj të larjes së lehtë me një bluzë argjendi të ndezur.

Pjesa e sipërme, e cila ishte futur pjesërisht në brezin e xhinseve të Kylie, kishte një rripa me dekolte.

Duke përfshirë edhe më shumë argjend në ansamblin e saj të natës, CEO i Kylie Cosmetics mbajti gjërat e domosdoshme në një çantë Birkin dhe zbriti në trotuar në një palë këpucë stileto.

Image

Ajo flokët e saj të gjata i kishte stiluar në valë voluminoze dhe të ndara në mes.

Sa i përket makijazhit, Jenner zgjodhi një pamje minimaliste, të kompletuar me një faqe rozë, buzëkuqin e saj mat.

Kylie dhe Stassie, secila kishte maskat në fytyrë pas mbërritjes, zgjodhën të darkojnë në Giorgio Baldi në Santa Monica.

Image