Koalicioni NISMA-AKR-PD duket se përfundimisht nuk do të kalojë pragun.

Nga numërimi i votave me vonesë të diasporës, që po bëhet në QNR, Indeksonline mëson se ky koalicioni s’ka arritur votat e mjaftueshme për tu bërë pjesë e Kuvendit.

Mësohet se kjo partia e Limajt dhe Pacollit kanë marrë 187 vota.

Artikulli paraprakBefasia Kendrick Nunn – basketbollisti që vendosi rekord më të mirë sesa Wade e LeBron
Artikulli tjetërPolicia rrethon spitalin e Durrësit ku po trajtohet prokurori i plagosur