Projekti i tij i fundit u publikua para tre muajsh.

Kënga që u titullua ‘Melodi’, ka ritme verore dhe në tekst bëhet fjalë për dashuri dhe lidhje të lumtur – është edhe projekti i tij i fundit.

Mirëpo, për ndjekësit dhe fansat e këngëtarit ka lajme të mir, sepse Enisi i është përveshur punës për të sjellur projekte të reja.

Këtë e bëri vetë të ditur këngëtari duke shkruar në llogarinë e tij në Instagram.

“Po vi me shum sene treja… stay tuned” – shkroi ai poshtë fotos që publikoi në Instagram.

https://www.instagram.com/p/B3o9181hB02/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix