Irkenc Hyka dhe Mimoza Shkodra e kanë lansuar duetin me titull “Valla”, të cilin e kanë shoqëruar me videoklip.

Gent Fatali e ka shkruar tekstin e kësaj kënge, ndërsa për muzikën është kujdesur vet Irkenci.

Mimoza Shkodra në klipin e këngës “Valla” (Foto: YouTube/Screenshot/UnixMusic Official)

Dj Jojo është bashkëproducent dhe njëherësh e ka bërë edhe miksimin dhe masterizimin.

Lexo po ashtu:

Për anën vizuale është angazhuar Max Production që e ka xhiruar videoklipin e këngës.

“Mu ma le fajin” është një prej projekteve më të fundit që ka publikuar Mimoza e që është pëlqyer shumë nga fansat e muzikës së saj.

Kënga u publikua në fund të muajit nëntor, ndërsa deri më tani videoklipi është shikuar mbi 5.6 milionë herë në YouTube.

Theksojmë se në vitin e kaluar, emri i Mimoza Shkodrës ka qarkulluar shumë nëpër faqet rozë falë lidhjes së saj me Seldi Qalliun, me të cilin këngëtarja u fejua dhe më pas çifti u nda.