Ermal Fejzullahu dhe Bes Kallaku kanë bashkuar forcat dhe talentin për të sjellë një projekt të përbashkët muzikor.

Kënga mban titullin “Daja” ndërsa do të lansohet nesër në kanalin ‘Youtube’.

Ndërsa sot është publikuar edhe promo e videoklipit, të cilin e ka postuar Besi në rrjetin e tij social Instagram.