Për një kohë të gjatë ajo pas lindjes nuk u ekspozua shumë dhe kjo si duket për shkak të peshës trupore që i kishte mbetur pas lindjes, kështu që edhe qëndronte me e tërhequr nga publikimi i fotove personale,

Por si duket ajo këtë pjesë e mori me shumë seriozitet dhe humbi peshë dhe ka fituar vetëbesimin që të ekspozon linjat dhe janë aq të shpeshta imazhet nga dyqani ku ajo drejton ku muaj më parë e kishte të vështirë të sillte ndonjë pamje të tillë.

Learta në ditën e sotme ka pritur njërën nga mikeshat e saja ku edhe nuk kanë munguar fotot dhe një përshkrim ‘Ka ardh loçka’.

Artikulli paraprakShikoni çfarë dhurate i bëri burri Ryva Kajtazit…
Artikulli tjetërMoti sot me diell