Ledina Çelo ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor por fansat po i mbanë gjithmonë afër vetes.

Nëpërmjet llogarisë së saj në Instagram ajo publikon momente të ndryshme nga jeta private, me burrin dhe fëmijët, shkruan lajmi.net

Së fundmi këngëtarja shqiptare e solli një video ku shihet në një moment tejet romantik me burrin e saj, boksierin kosovar Naim Kabashin.

Çifti bashkë kanë dy fëmijë.