Një super-duet po vjen nga Ledri Vula dhe Capital T.Ledri Vula dhe Capital T kanë finalizuar projektin e ri muzikor, të cilët fansat e tyre e presin me padurim.Kënga është pjesë e albumit të ri të Capital T, “Skulpturë”, ndërsa dyshja bëjnë të ditur se do të lansohet të premten.

Këtë gjë e bëri të ditur vet Capo me anë të një postimi në Instagram, ku zbuluan se titulli i këngës është “DMP”.

DMP X @ledrivula 🤪 të Premten në ora 17:00 🔥 #DMP #SKULPTURE“, shkruan reperi.

https://www.instagram.com/p/CBiXbOpHyuT/?utm_source=ig_embed

 

Artikulli paraprak40 organizata morën mbështetje financiare qeveritare për projekte për KOVID-19
Artikulli tjetërLidhet Qendra Zhupë me Strugën, Memeti: Asfaltojmë edhe në komunat me përkatësi etnike turke