Tashmë është lëshuar në youtube bashkëpunimi mes Elvana Gjatës, Ledri Vulës e John Shahut.

Kënga titullohet ‘Mike’ dhe vjen e shoqëruar me klip për të cilin u përkujdes Supercut Studio, Besian Durmishi e Adea Kelmendi.

Artikulli paraprakMeda e Vjollca Haxhiu sjellin këngën “Ja un ja ti” (Video)
Artikulli tjetërMjeku rekomandon, deodorantin vendosni gjatë natës