Sot në një organizim madhështor Arbër Gjikolli i njohur me emrin artistik BigBanBeats i dha fund beqarisë duke lidhur martesë me Blerin Bokshi, shkruan lajmi.net.

Kjo është martesa e dytë në familjen Gjikolli brenda vitit pas martesës së Gjikos me Elitën.

Në dasmën e mbajtur në një nga resortet e Prishtinës, të ftuar natyrisht ishin edhe koleg të Arbërit nga estrada, si miq të mirë të familjes Gjikolli ahengut iu bashkuan Ledri, Lumi dhe Ermali.

Në një video të publikuar nga Ermali në Instagram treshja duken sikur tre musketirët me veshje solemne dhe plot klasë.