Dje u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve ‘Nderi i Gjakovës’.

Ledri Vula, Lorik Cana dhe shumë emra të njohur të shoubizit ishin prezent në ‘eventin’ e mbajtur dje për ndarjen e çmimeve ‘Nderi i Gjakovës’, shkruan lajmi.net.

Çmimet u ndanë nga kryetari i Gjakovës Ardian Gjini, dhe përveç reperit Ledri Vula dhe legjendës së futbollit shqiptar Lorik Cana edhe aktori i serialit ‘O sa mirë’ Edonis Kastrati u shpërblye me këtë çmim për veprimtarinë e tij në fushën e artit.

Reperi minuta më parë ka postuar një fotografi me ish kapitenin e kombëtares shqiptare ku shkruan ‘Modest dhe mirënjohës, Faleminderit Gjakova’.

View this post on Instagram

Humble and honoured. Allways. Thankyou Gjakova.

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

SHPËRNDAJE