Një nga reperët më të njohur shqiptarë, Ledri Vula njihet si një reper tejet i suksesshëm i cili me këngët e tij gjithnjë pritet mirë nga publiku.

Ai përpos që njihet për muzikën e tij, qëndron në qendër të vëmendjes edhe për paraqitjet e tij në publik.

Duke qenë një nga këngëtarët më të ndjekur nëpër rrjetet sociale, secila paraqitje e tij merr vëmendjen e publikut.

Së fundmi ai me një fotografi të publikuar në llogarinë e tij në Instagram ka arritur të mbledhe mijëra pëlqime për pak minuta.

Si gjithmonë ai është paraqitur me plot stil dhe elegancë duke mos zhgënjyer fansat.