Angela Martini padyshim është një prej femrave më seksi shqiptare.

Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku i informon adhuruesit e saj për të rejat dhe përditshmërinë.

Së fundi modelja e njohur shqiptare, ka treguar se është lënduar në këmbë, por gjendja e saj si duket është e mirë pasi ka pozuar nga një sallon bukurie..

Angela postoi një video në Instastory në të cilën shfaqet me këmbë të lidhur duke mos treguar çfarë i ka ndodhur.

Ndërkohë, kujtojmë që ajo mbetet aktive me fotosesione të ndryshme.