Leonora Jakupi e ka dhënë përgjigjen e prerë.

Këngëtarja Leonora Jakupi ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale më shumë se kurrë më parë.

Ajo po publikon foto të ndryshme pranë të cilave merr komplimente të shumta nga njerëzit.

Por dikujt prej tyre i ka interesuar ta di nëse këngëtarja ka apo jo operacione plastike dhe përgjigja e Leonorës ka qenë e prerë.

Këngëtarja ka treguar se nuk ka asnjë operacion plastik.

View this post on Instagram

#glamlook @arber_bytyqi_mua @kacilleshi @festimisufiofficial

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on Nov 5, 2019 at 12:11pm PST

Artikulli paraprakJevtiq: Lista Serbe ka të drejtë të jetë pjesë e institucioneve të Kosovës
Artikulli tjetërMane i kundërpërgjigjet Guardiolas: Do vazhdojë të simuloj