Leze Qena ka prekur me fjalët për shoqen e saj, të cilën e humbi vitin e kaluar.

Aktorja e njohur shqiptare, Leze Qena ishte e ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ajo ka rrëfyer shumëçka nga jeta private dhe ajo profesionale, si dhe foli për angazhimet e saj aktuale në profesion.

Me shumë emocion, aktorja e ka kujtuar bashkëshortin e ndjerë, e përveç tij edhe shoqen e ngushtë, që e ka humbur vitin e kaluar.

Ndiqeni intervistën e plotë në linkun e mëposhtëm, nga minuta 9:02 mund të mësoni se çfarë thotë Lezja për shoqen që i vdiq vitin e kaluar.