Sonte (e enjte) do zhvillohen 24 super sfida në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Evropës.

Takimi më interesant do zhvillohet në “San Siro” mes AC Milanit dhe Celticut, transmeton lajmi.net.

Takimet që nisin në ora 18:55:

Kurse, në ora 21:00, zhvillohen këto përballje