Sonte (e mërkurë) do zhvillohen tetë super sfida në kuadër të xhiros së pestë së fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Përballja më e ‘zjarrtë’ do jetë mes Manchester Unitedit dhe PSG-së, që zhvillohet në “Old Trafford”.

Ndeshje interesante do jetë edhe mes Borussia Dortmundit dhe Lazios, skuadra që ende nuk e kanë siguruar kualifikimin tutje.

Të gjitha takimet.