Linda erdhi atraktive në fotot e fundit.

Linda Halimi vazhdon t’i mbajë fansat e saj të informuar për të rejat rreth saj, me anë të imazheve që i sjell në rrjete sociale.

Këngëtarja, së fundi ka realizuar disa fotografi nga dushi, në të cilat u shfaq tejet atraktive, e veshur me bluzë vjollcë.

Linda kishte vendosur grim në fytyrë dhe i kishte rregulluar fotot, teksa mori poza të ‘nxehta’ në vaskë.

“I dashur te pres ne Banje, 🥰🥰🥰
(Translation : Hajde mu la n’Hamomxhik ) 🥴🤣🤣🤣🤣“, është mbishkrimi që ajo ua la imazheve.

Edhe këtë herë, ajo vuri në dukje linjat e përsosura, për të cilat edhe është inspirim për shumëkë, për shkak të ndryshimit drastik që bëri në dukje vite më parë.

Kujtojmë se Linda Halimi po garon në edicionin e sivjetmë të festivalit “Kënga Magjike” me këngën “Pa t’pa”. 

Image

Image

Image