Ylli i muzikës me famë botërore, Dua Lipa ka promovuar projektin e saj më të ri.

“Fever” është bashkëpunim me kantautoren belge Angele dhe pritet të mirëpritet në publik.

Lipa, vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më aktive gjithandej.

Pa dyshim, është potenca e saj vokale që e bën atë kaq të veçantë.

Ndryshe, Dua kishte një 2020 tejet të ngjeshur, ku sukseset e saj asnjëherë nuk mungojnë.