Pas Real Madrid, edhe Liverpool ka publikuar një mesazh emocionues para finales së Ligës së Kampionëve.

Sonte nga ora 20:45, Real Madrid dhe Liverpool zhvillojnë një nga përballjet më interesante të këtij sezoni.

Në faqen e Liverpool është publikuar një video motivuese, ku thuhet se për ‘The Reds’ asgjë nuk është e pamundur.

 

https://twitter.com/twitter/statuses/1000408720902316032

Artikulli paraprakÇka duhet të dini për finalen Real Madrid – Liverpool?
Artikulli tjetër“Sa të rrezikshëm janë myslimanët?”: Artikulli i priftit suedez me rekord të pëlqimit dhe shpërndarjes në rrjetet sociale