Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha është duke shijuar disa ditë pushimi në Francë.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet duke drekuar më në formë se kurrë, ndërkohë që ishte veshur “casual”. Pamja në foto dukej e mrekullueshme dhe krahas saj Lori ka shkruar: “Vendi i ëndrrave për të ngrënë”.

 

Artikulli paraprak“Hazall” me pamje krejt tjetër, nuk do ta njihni
Artikulli tjetërMashtrimet Shqiptare për udhëtimet në Turqi – nga pushimet e ëndërruara të përfundosh i akuzuar