Luan Krasniqi befason me fotografitë e fundit në rrjetet sociale, ku shihet duke ushtruar boks.

Luan Krasniqi dikur ishte boksieri më i madh shqiptar falë sukseseve të jashtëzakonshme në boksin profesionist.
Boksieri junikas ishte shumë afër të shpallej kampion bote, por megjithatë karriera e tij ishte mjaft e pasur dhe e suksesshme.

Edhe pse e ka mbyllur karrierën disa vite më parë, Krasniqi ka befasuar me fotografitë e fundit të postuara në llogarinë e tij në Instagram, ku shihet duke ushtruar në sportin e karrierës së tij, boks.